Zakłady Mechaniczne ,,BUMAR-ŁABĘDY” S.A. w Gliwicach

zatrudnią pracownika na stanowisku:

Dyspozytor Energetyczny – Kierownik Zmiany

WYMAGANIA:
– wykształcenie średnie lub wyższe.
– doświadczenie na podobnym stanowisku 3 lata.
– znajomość obsługi komputera.
– dobra organizacja pracy własnej.
– doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
– uprawnienia dozorowe grupy 1 powyżej 1kV również w zakresie kontrolno – pomiarowym, mile widziane grupy 2 oraz grupy 3.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– nadzór nad oględzinami, konserwacją, eksploatacją i naprawą rozdzielni 110 kV, 6kV oraz 0,4 kV

– współdziałanie z TAURON Dystrybucja S.A. w sprawie dostawy energii elektrycznej po stronie 110 kV i 6 kV, analiza poboru mocy,

– analiza obciążeń transformatorów 6 kV, rozliczanie energii elektrycznej,

– przeglądy, oględziny i naprawa linii kablowych 6 kV / 0,4 kV

– koordynacja prac remontowych,

– zapewnienie dostawy centralnego ogrzewania dla Spółki

OFERUJEMY:

-wynagrodzenie adekwatne do stanowiska.
-ciekawy system szkoleń.
-pracę w renomowanej firmie.
-system świadczeń socjalnych.