Zakłady Mechaniczne ,BUMAR-ŁABĘDY” S.A. w Gliwicach zatrudnią pracownika na stanowisku:

Szef Biura Rozwoju i Nowych Wdrożeń

Zakres obowiązków:

– koordynowanie przebiegu projektów rozwojowych i innowacyjnych w spółce,

– rekomendowanie nowoczesnych, interdyscyplinarnych standardów planowania, diagnozowania i monitoringu działalności w wybranych obszarach spółki,

– analiza i monitoring rynku w kontekście uruchamianych nowych technologii,

– poszukiwanie kierunków zmian w obszarze techniki i produkcji,

Oczekiwane wymagania:

– wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne – preferowane kierunki: organizacja i zarządzanie, budowa maszyn, technologia produkcji,

– 5-letnie doświadczenie zawodowe na takim samym lub podobnym stanowisku, szczególnie w zakresie prowadzenia projektów i wdrożeń optymalizacyjnych,

– zaawansowana znajomość języka angielskiego

– wiedza i doświadczenie z zakresie zarządzania zmianą oraz projektami i ryzykiem,

Oferujemy:

– atrakcyjne warunki zatrudnienia,

– stabilną pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami,

– system świadczeń socjalnych,

– prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową.