Zakłady Mechaniczne ,BUMAR-ŁABĘDY” S.A.

w Gliwicach zatrudnią pracownika na stanowisku:

  ZASTĘPCA DYREKTORA PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

– definiowanie i optymalizacja metod pracy dotyczących zasobów niezbędnych do realizacji procesu produkcyjnego ,

– nadzór nad wydajnością pracowników i analiza możliwych odchyleń,

– opracowywanie dokumentów oraz zarządzanie projektami, których celem jest optymalizacja i poprawa efektywności procesów produkcyjnych,

– zapewnienie realizacji planu produkcyjnego, ciągłości i terminowości produkcji,

Oczekiwane wymagania:

– wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: produkcja, inżynieria przemysłowa,

–  doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku, charakteryzujące się  optymalizacją procesów produkcyjnych,

– rozumienie oraz praktyczna wiedza i implementacja narzędzi Lean Management,

– znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

Oferujemy:

– atrakcyjne warunki zatrudnienia,

– stabilną pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami,

– system świadczeń socjalnych,

– prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową.