TARGI PRO DEFENSE 2017 W OSTRÓDZIE

W dniach od 1 do 4 czerwca malownicza warmińska miejscowość Ostróda stała się centrum polskiej obronności. Na halach targowych centrum wystawienniczego Expo Mazury wszyscy miłośnicy militariów mogli zobaczyć najnowszy polski sprzęt wojskowy, pokazy specjalistyczne oraz wziąć udział w panelach tematycznych. Targi Pro Defense 2017 były okazją do zobaczenia nowinek ze świata militariów i obronności. W oficjalnym otwarciu imprezy wziął udział Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz.

Wystawcami na targach Pro Defense byli producenci specjalistycznego sprzętu szkoleniowego, logistycznego, komunikacyjnego, ratowniczego i bezpieczeństwa osobistego, a także innych produktów i usług niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obrony cywilnej.

Targom Proobronnym Pro Defense towarzyszyły wydarzenia dodatkowe, wśród których głównym był Międzynarodowy Kongres Organizacji Proobronnych, działających zarówno na terenie Polski, jak i w państwach NATO.Ważnym elementem targów Proobronnych był również największy i najważniejszy Centralny Zlot Klas Mundurowych. Największym zainteresowaniem cieszyła się Ścieżka Historyczno-Edukacyjna przeznaczona dla wszystkich odwiedzających targi Pro Defense 2017 bez względu na wiek. Bardzo szeroką ofertę zaprezentowała Polska Grupa Zbrojeniowa, która była partnerem strategicznym targów. Nasza spółka zaprezentowała kompleksową ofertę produkcyjną i remontową. Przedstawiliśmy model czołgu PT-91 w wersji eks

portowej, model Wozu Zabezpieczenia Technicznego WZT3 oraz most PMC-90. Szczególnym akcentem na stoisku naszej Spółki była zbroja husarska, która symbolicznie ilustrowała rozwój polskiego przemysłu pancernego.