Aktualności

Zapraszamy na MSPO 2023

Zapraszamy na MSPO 2023
29.08.2023

W dniach 5-8 września odbędzie się XXXI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach. Zapowiada się, iż będzie to ciekawa edycja ze względu na zapowiadaną pokaźną ilość wystawców z całego świata. Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. nieprzerwanie od początku istnienia tych targów aktywnie uczestniczą, prezentując swój potencjał.

W ramach ekspozycji Polskiej Grupy Zbrojeniowej, na stoisku naszej Spółki będzie można zobaczyć m.in. zmodernizowany czołg Leopard 2PL/M1, który jest na wyposażeniu Sił Zbrojnych RP.

BUMAR- ŁABĘDY specjalizują się w produkcji, remontach oraz modernizacji sprzętu pancernego. Pakiety modernizacyjne oraz usługi remontowe w zakresie wszystkich typów pojazdów pancernych obejmują m.in. czołgi Leopard, PT-91, Wozy Zabezpieczenia Technicznego WZT-2 i WZT-3 oraz różne typy czołgów rodziny T-72. Spółka jest głównym wykonawcą modernizacji czołgów Leopard 2A4 do wersji Leopard 2PL/M1. Jako jedyny w Polsce zakład dysponuje własnym poligonem doświadczalnym.

Posiadane doświadczenie zarówno produkcyjne  jak i technologiczne, tworzy potencjał firmy, a kolejne generacje sprzętu pancernego dostarczanego Wojsku Polskiemu oraz odbiorcom zagranicznym, ugruntowały pozycję Spółki na krajowym i światowym rynku sprzętu oraz uzbrojenia.

Serdecznie zapraszamy do Hali C oraz na teren zewnętrzny, gdzie prezentowany będzie nasz sprzęt.