Aktualności

Podsumowanie MSPO 2021

Podsumowanie MSPO 2021
14.09.2021

W dniach od 7 do 10 września br. odbył się XXIX Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach. Tegoroczna impreza pomimo warunków pandemicznych cieszyła się dużym zainteresowaniem. Corocznie staje się ona miejscem prezentacji największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata. Podczas tegorocznych targów nasza spółka zaprezentowała zmodernizowany czołg Leopard 2PL w wersji M1. Reprezentacja przeprowadziła wiele ważnych spotkań biznesowych, które mamy nadzieję już wkrótce zaowocują nowymi projektami oraz realizacją kolejnych kontraktów.


Tegoroczna edycja Targów była dla nas szczególna z uwagi na obchodzony w tym roku jubileusz 70-lecia istnienia naszej Spółki.  Zwieńczenie ciężkiej pracy wielu pokoleń naszych pracowników procentowało w ilości otrzymanych gratyfikacji. Zakład otrzymał nagrodę w IX edycji konkursu Lider Bezpieczeństwa Państwa w kategorii innowacyjny produkt.  Zdaniem kapituły konkursowej czołg Leopard 2PL/M1 jest produktem łączącym w sobie wiele wymagań, które zostały zmienione lub wprowadzone w stosunku do wersji 2A4, co w znaczący sposób zwiększa bezpieczeństwo załogi wozu. Komisja podkreśliła również fakt, że prowadzona modernizacja daje możliwość skupienia całego cyklu życia czołgu w podmiotach polskiego przemysłu zbrojeniowego.


Ponadto zostaliśmy uhonorowani złotym certyfikatem jakości, przyznawanym przez Centrum Certyfikacji Jakości.  Odznaczenie to potwierdza, iż nasze zakłady z wielką starannością i zgodnie z najwyższym normami jakościowymi realizują kontrakty biznesowe.


Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.