O nas

Bezpieczeństwo klientów jest naszą misją. Dostarczając najwyższej jakości uzbrojenie i sprzęt dostosowany do potrzeb i oczekiwań odbiorców współtworzymy ich potencjał obronny.

Strategicznym klientem są dla nas Polskie Siły Zbrojne, a głównym kierunkiem naszego rozwoju jest uczestnictwo w kształtowaniu i budowie narodowego systemu bezpieczeństwa. Jednym z jego kluczowych elementów będzie skonstruowanie i produkcja nowego czołgu podstawowego – technologicznie i wyposażeniowo odpowiadającego wyzwaniom przyszłego potencjalnego pola walki. Nasz cel to wiodący udział w realizacji tego wieloletniego programu produkcyjnego i eksploatacyjnego.

Nasza przyszłość to nowe technologie, innowacyjność oraz systematyczne doskonalenie jakości produkcji i pracy gwarantujące konkurencyjność i światowy poziom wyrobów. Wartością dodaną w naszej produkcji cywilnej będzie wykorzystywanie i stosowanie najnowszych osiągnięć i rozwiązań technologicznych pozyskiwanych ze strefy militarnej. Dzięki temu będziemy zdobywać nowych odbiorców i wchodzić na nowe rynki.

`